Pupa Multifunction Invisible Sunscreen Spray Spf 50 200 Ml
Pupa Multifunction Invisible Sunscreen Spray SPF 50 beschermt je huid tegen UVA en UVB straling en tegen infrarood licht, om verbranding en huidschade te voorkomen. De transparante en hydraterende formule zorgt ervoor dat je huid snel bruin wordt en dat je langer van een zomerse teint kan genieten.
- Gratis verzending vanaf €55,-
- 14 dagen na ontvangst betalen
- Samples bij iedere bestelling
- Productadvies? Bel ons: +31 (0)53 20 30 290
Belangrijkste kenmerken
- Hydrateert
- Beschermt
- Dermatologisch getest.
Werking
Pupa Multifunction Invisible Suncreen Spray SPF 50 bevat de perfecte mix van UVA en UVB filters plus een nieuw actief ingrediënt dat de schadelijke effecten van infraroodstraling tegengaat. De spray biedt daardoor effectieve en optimale bescherming. Een melanine stimulator wordt gelijkmatig verdeeld in alle lagen van de opperhuid. Je huid wordt sneller bruin en je kan langer van een gebruinde teint genieten.
Gebruik
Breng de spray op je lichaam aan voordat je de zon in gaat. Spray op ongeveer 10 cm afstand van de huid. Verdeel het product niet met je handen, maar laat het aan de lucht drogen. Er ontstaat vanzelf een beschermend laagje op de huid. Voor een optimale bescherming dien je de spray regelmatig opnieuw aan te brengen.
Resultaat
Een optimaal beschermde huid tegen UVA en UVB stralen.
Meer informatie
-
- EAN
- 8011607331901
-
- Vrij van
- Parabenen
-
- Merk
- Pupa
-
- Productsoort
- Huidverzorging
-
- Huidtype
- Alle huidtypen
-
- Inhoud
- 200 ml